Neseda, j.s.a.

IČO: 51118327
IČ DPH: SK2120608105

adresa: Hraničná 18, 82105, Bratislava
telefón: +421 903 251 720

Copyright © 2020. Neseda. All rights reserved | Obchodné podmienky

Už je to 5 rokov od vzniku myšlienky stoličky neseda. Neobyčajná stolička, ktorá mala odvahu meniť normy pracovného prostredia a zdolať zvyk dlhodobého sedenia. K oslave 5. výročia stoličky neseda sme chceli pre vás priniesť niečo špeciálne.

K 5. výročiu stoličky neseda.

Vitajte.

Nekompromisne krásna.

Čo sa stane, keď funkčný dizajn spojíte s krásnymi a luxusnými materiálmi? Vznikne úplne nová trieda stoličky, ktorá tu ešte nikdy nebola. Inovatívna, vzácna a tentokrát zdokonalená tým najdôležitejším - Vašou menovkou.

Vzhľad, ktorý je jednoznačne Váš.

Naše bronzové & zlaté štítky s nanesonou čiernou farbou bez námahy ladia k čerešňovej a orechovej opierke. Štítky boli navrhnuté spôsobom, aby vďaka špičkovému dizajnu boli jednoznačne Vaše.

Elegantná estetika.

Krásne olejované opierky z masívneho orechového dreva (modré podšitie) či čerešňového dreva (oranžové podšitie) Vás očaria nie len na prvý pohľad.

Vysoko odolná.

Napriek tomu, že limitovaná edícia deluxe je našim klenotom, použité luxusné materiály sú vysoko odolné a preto nie je náhoda, že poťah zo značkovej Alcantary nájdete nie len v drahých automobiloch, ale aj na našej stoličke NESEDA.

Exkluzívne ručné spracovanie.

Ultimátny zážitok začína už samotným pohľadom na stoličku NESEDA deluxe. Kvalitná Alcantara, nádherné orechové či čerešňové drevo, vygravírované číslo stoličky a Vaše meno. To všetko prevedené dotykom ručnej výroby, ktorá zaručuje vzácnosť každej stoličky.

Stále praktická

Individuálna, jedinečná, no stále funkčná. Aj NESEDA deluxe Vám umožní striedať všetkých 5 polôh (ne)sedenia, chrániť vaše zdravie a pomáhať Vám predchádzať zbytočným komplikáciám, ktoré plynú z celodenného sedenia. Stačí sa nebáť ju využívať rovnako naplno.

S láskou.
Tím neseda

Veríme, že neseda limitovaná
edícia bude pre Vás unikátnym
klenotom i jedinečným darom.

Predajný počet je úzko obmedzený na 45 unikátnych stoličiek. Číslo Vašej stoličky bude vygravírované popri Vašom mene podľa poradia.

Vstúpiť do obchodu

Kontakt do budúcna

Nie ste ešte pripravený na nákup, ale v budúcnosti sa nechcete vyhnúť podobnej príležitosti? 

Zanechajte nám Váš email a mi Vás budeme kontaktovať.