Čo vravia zákazníci, ktorí nesedu používajú?

quote

Nesedu používam asi rok a pol, od jej prvej komerčnej verzie. Okrem toho, že je stále v super stave a sedí sa na nej skvele, si už ani neviem predstaviť sedieť na inej. Nahradil som nesedou ergonomickú, drahšiu ex-stolicku a prínos tejto je jasný. Aj luďia skeptickí si ju obľúbili a už nie je vo firme jediná 🙂 Ďakujem za nápad a realizáciu.

Chris, podnikateľ v IT

Názory na nesedu
quote

Šéfka bola roky na nervy, že “sedím s povykladanými nohami”, čo sa nepatrí. Stále ma upozorňovala. Ja to robím automaticky od detstva, ani si to neuvedomujem. Aj vďaka mne a môjmu (zlo)zvyku sme nesedy kúpili a nemenili by sme. Milujem sedieť na NESEDE, najradšej v tureckom sede. Na ŽIADNEJ stoličke doteraz to nebolo pohodlné.

Ivana, Director of Qualifications

Názory na nesedu
quote

Oceňuji především široký podsedák, který při sezení umožňuje vystřídat několik poloh - od tureckého sedu až po dřep. Snadno lze měnit náklon i výšku. Chválím i za design a kvalitní zpracování. Skvělý nápad, jak vnést trochu pohybu do každodenní kancelářské rutiny.


Iveta, lektorka

Názory na nesedu
quote

Sedím na Nesede kľudne aj 10 hodín denne a nedá sa to porovnať s inými stoličkami s ktorými som mal do činenia. Je ergonomická "out of the box" bez žiadneho nastavovania.


Tomáš, Product Owner

Názory na nesedu
quote

Mám jeden z prvých vyrobených kusov stoličky a odkedy na nej sedím, musím menej rehabilitovať chrbát 🙂 Náhoda? Možno, ale možno aj nie. Určite odporúčam každému, kto má problém s chrbátom, minimalne si ju vyskúšať.

Michal, spoluzakladateľ, Translata

Názory na nesedu
quote

Stolička ako žiadna iná, odporúčam ju všetkymi desiatimi. Hlavne ľuďom, ktorí musia denne osem a viac hodín sedieť. Neustale ma núti meniť polohy a tá voľnosť pohybu... Treba určite vyskúšať!


Petra

Názory na nesedu
quote

Stolička je pohodlná, veľké plus je polohovateľnosť a tá opierka vzadu na chrbát je bomba!


Kessy

Názory na nesedu
quote

Jedinečný produkt svojho druhu + nadštandardný osobný prístup s akým som sa ešte nestretol = veľká pridaná hodnota! 🙂 👆👌🙏

Michal, business referent

Názory na nesedu
quote

Dobre sa “hombiká” – to mám rád, a môžem si sadnúť ako chcem a z ktorej strany chcem. 🙂


Fery

Názory na nesedu
quote

Ako finančný manažér presedím celé hodiny pri čarovaní v exceli a Neseda mi pomáha priniesť do tohto sedenia aspoň trochu dynamiky. Zamiloval som sa do polohy obkročmo. Odľahčuje chrbticu a predstavuje pre mňa relax, popri ktorom možem ďalej pokračovať vo svojej práci.


Róbert, CFO

Názory na nesedu
quote

Po 3 mesiacoch nesedenia musím povedať že je skvelá. Som finančný a realitný maklér. Mám dni keď behám po klientoch a dni keď robím analýzy a administratívu. Výborne sa na nej dajú meniť polohy. Moja obľúbená je turecký sed. Odporúčam ako investíciu do seba a vlastného zdravia.

Michal, finančný a realitný maklér

Názory na nesedu
quote

Veľká spokojnosť. Naozaj podporuje nesedenie, zmenu polôh sedenia. Samozrejme kvôli cene som veľa maturoval nad kúpou, ale neľutujem. Skvelá investícia.
Michal, Consulting Engineer

Názory na nesedu
quote

Ja som spokojná! Ak mám administratívnu robotku, tak sa mi sedí pohodlne. Ja využívam len okraj stoličky - málokedy keď mám robotku na dlhšie tak si na ňu sadnem tak, že využívam aj opierku, sedavá časť je super široká. Jediná vec, čo nie je celkom o.k., že ak sedím, neviem sa prisunúť hneď k stolu, musím nadvihnúť riťku a prisunúť stoličku. Ináč som veeeľmi spokojná :))))

Lenka, disponent

Názory na nesedu
quote

Zaujímavé na stoličke je, že má netradičný tvar a operadlo, stolička je na moje sedenie veľká tak akurát. Taktiež je na nej fajn, že si viem vystriedať polohy ako sedieť. Aj operadlo je fajn, vie sa hýbať a prispôsobiť chrbtici, som veľmi spokojná.

Biba, disponent

Názory na nesedu
quote

Stolička je skvelá, fakt sa na nej nedá dlho sedieť v jednej polohe. Nakoľko môj pracovný stôl je polohovateľný, ak sa mi zunuje sedieť, nastavím si stôl tak, aby som pri ňom mohla pohodlne pracovať kľačiac na nesede a opierať sa o staticky nastavené operadlo. Pred časom som si zaobstarala aj nafukovací vankúšik na stoličku, ktorý ma tiež núti nesedieť v jednej polohe. Ďakujem. 🙂

Lýdia, Technical Assistant

Názory na nesedu
quote

S novou stoličkou som nadmieru spokojná, sedacia čalunená časť je veľmi príjemná – ani príliš mäkká, ani príliš tvrdá. Na väčšinu stoličiek predtým som si musela chvíľu zvykať, táto je od začiatku presne akurát. Dokonca odkedy túto stoličku používam, nemám problém s bolesťou kostrča pri dlhom sedení.

Zuzana

Názory na nesedu

Čo si myslia odborníci?

quote

Stoličku nesedu hodnotím ako veľký prínos pre ľudí, ktorí sú v práci nútení dlho sedieť. Výhodu oproti iným stoličkám vidím v množstve variácií ako možno na nesede sedieť, respektíve nie len sedieť. Ďalšou výhodou je, že umožňuje tzv. aktívne sedenie, človek sa po dlhom sedení necíti taký stuhnutý.

Adriana, fyzioterapeut

Názory na nesedu
quote

Neseda je výborný nápad pre každého, kto nechce, aby mu telo trpelo nepohodlným sedením počas práce. Striedanie polôh a štýlu sedenia pri nesede sa stane automatickým skôr, než si to uvedomíme. Naše telo tak nadmerne nezaťažujeme a predchádzame ťažkostiam s chrbticou a celým pohybovým systémom. Odporúčame pre každého kto nás nechce pravidelne navštevovať 😀.

Katarína, fyzioterapeut

Názory na nesedu
quote

Neseda je ideálnym pomocníkom nielen do kancelárie ale aj do domácnosti. Prinúti meniť polohy a nedovolí sedieť za PC 8 hodín v rovnakej polohe. Vďaka veľkému sedáku umožňuje sed turecký bez toho, aby zavadzali operadlá. Veľkou výhodou je pružná opierka, ktorá zafixuje chrbát v správnej polohe. Čiže pre neposedných je tu neseda 😊👍🏽

Michaela, fyzioterapeut

Názory na nesedu
quote

Ľudské telo je stvorené na dynamický spôsob života, nie na statiku. Práve preto nám nie je prirodzené sedieť niekoľko hodín denne v rovnakej polohe. Neexistuje jediná najlepšia poloha na sedenie. Neseda ponúka viacero spôsobov sedenia (klasický sed, turecký sed, "sed" v drepe, kľak a sedenie s hruďou opretou o operadlo). Výhodou je aj to, že kedykoľvek počas dňa si viete ponaťahovať chrbticu, dokonca aj zacvičiť o operadlo, kde si môžete nastaviť pružnosť.

Ivana, fyzioterapeut

Názory na nesedu
nzory-na-nesedu-neseda