> WIP – Jednotlivci – Požičovňa

Nekupujte mačku vo vreci.

Náš koncept skutočne narúša klasické sedenie. Vyskúšajte stoličku na 30 dní a uvidíte, čo sa stane s vašim návykom na sedenie.

Vybrať produkt

Požičajte si nesedu na 30 dní.

Podmienky požičovne

 

  • Požičovňa je dostupná len v Slovenskej Republike – pre vyskúšanie stoličky v rámci Českej Republiky nás, prosím, kontaktujte individuálne na erik.danko@neseda.com alebo +421 918 393 825
  • Skúšobé obdobie požičania je 30dní odo dňa doručenia stoličky. Zápožičné účtujeme vo výške 50,-€ bez DPH (dopravu v rámci SR a ČR hradíme my)
  • Jednorázová kaucia je vo výške 250,-€ , na ktorú Vám bude vystavený dobropis po vrátení stoličky alebo odrátaná z ceny stoličky, ak sa ju rozhodnete odkúpiť.
  • Požičané stoličky sa dajú odkúpiť – vystavujeme k nim individuálnu cenovú ponuku.
  • V prípade odkúpenia Vám vrátime požičovné vo výške 50€.
  • Osobný odber stoličky neseda je možný na adrese Železničná 1043, 900 31 Stupava v pracovných dňoch v čase 9:00-16:30.

Ako si požičať

Riešime problém modernej doby. Sedenie je ako novodobé „fajčenie“, len s tým rozdielom, že nikto nefajčí 8 a viac hodín denne. Preto zavádzať kultúru pohybu na pracovisko potrebuje každý z náš, kto si chce svoje zdravie proaktívne udržať. 

Nesedieť je riešenie. Preto nepredávame stoličky či iné produkty. My tvoríme prostredie bohaté na pohyb. Budujeme kultúru pohybu na vašom pracovisku (či homeoffice), pretože to je jediný fungujúci spôsob, ako nestratiť zdravie v sedavom zamestnaní.

Naše produkty Naše produkty