Čo si obliecť do kancelárie a na kancelársku stoličku?

Možno sa vám to zdá ako triviálna otázka. Veď predsa viem, čo si oblečiem. Keďže chceme, aby ste sa v kancelárii hýbali (či už na priamo na kancelárskej stoličke, alebo aj mimo nej), trochu sme sa nad tým zamysleli.

Prekvapivo, pri výbere oblečenia do kancelárie sú podobné kritéria ako pri výbere kancelárskej stoličky.

Continue reading Čo si obliecť do kancelárie a na kancelársku stoličku?

ČÍTAŤ VIAC

Zdravá kancelária: 10 tipov pre majiteľov (nielen) malých firiem

Zdravé pracovné prostredie – zdravá kancelária – je dôležitá nielen na podávanie čo najlepších výkonov, ale aj pre celkové zdravie ľudí vo firme. Ako teda udržať seba aj zamestnancov zdravých? Prečítajte si naše tipy, ako pracovať produktívne a v najlepšej kondícii, či už ste v kancelárii sám, dvaja alebo desiati.

Continue reading Zdravá kancelária: 10 tipov pre majiteľov (nielen) malých firiem

ČÍTAŤ VIAC

Ako si všímať na svojom tele následky sedavého životného štýlu?

Možno si niekedy kladiete otázku, či naozaj má na vás sedavý životný štýl tak negatívny dopad, ako všetci vravia. Pozrite sa s nami na pár aspektov, ktoré vám môžu odpovedať na vašu otázku. Cez pár jednoduchých testov hybnosti zistíte, ako ste na tom.

Continue reading Ako si všímať na svojom tele následky sedavého životného štýlu?

ČÍTAŤ VIAC

Ako sme sa vyfarbili

Začínajúce firmy sa musia sústrediť na veci, ktoré sú kľúčové. Niekedy to znamená ťažké rozhodnutia a akceptovanie obmedzení. Veci, ktoré by sme radi mali musia ustúpiť tým, ktoré sú nevyhnutné na posun dopredu. Donedávna sme si aj mi museli odopierať farby. Po dlhom boji pri návrhoch a vo výrobe sa konečne môžeme od septembra tešiť vo farebnom svete neseda. Čo všetko predchádzalo slávnostnému statusu “Farebné verzie sú na webe” sa dozviete ďalej.

Continue reading Ako sme sa vyfarbili

ČÍTAŤ VIAC

Zmena vo výkonnom tíme

Po dohode s majiteľmi preberá vedenie Neseda j.s.a. od 1. augusta 2018 ako CEO Marek Lutz. Michal Duchoň bude podporovať tím externe ako poradca pre pracovné prostredie.

Michal sa rozhodol uvoľniť svoju kapacitu pre iné možné projekty a zároveň načerpať nové sily a inšpiráciu. Ďakujeme mu za jeho nepopierateľnú energiu, ktorou pomohol nesede rozbehnúť prvý rok na trhu, získať spokojných zákazníkov a postaviť základy kvalitného výkonného tímu. V budúcnosti s Michalom rátame v rámci konzultačných služieb pre firmy, kde jeho invenčnosť, energia a odbornosť určite budú pridanou hodnotou.

Continue reading Zmena vo výkonnom tíme

ČÍTAŤ VIAC

Ako uchrániť investície do svojho tela (ne)sedením

AKO UCHRÁNIŤ INVESTÍCIE DO SVOJHO TELA (NE)SEDENÍM

Predstavte si, že patríte medzi ľudí, ktorí sa o svoje telo vzorne starajú. Jasne chápete, že funkčné telo nie je cieľ, ale váš nástroj na sebarealizáciu v tomto živote. Ako si uchrániť svoje telo a investície spojené s jeho zlepšovaním aj počas práce ktorá si vyžaduje sedenie? Ako sa brániť voči degeneratívnemu prostrediu, ktoré je všade okolo nás? Jedným z inovatívnych riešení, ktoré prináša zásadnú kultúrnu zmenu, je aj stolička NESEDA.

 

Continue reading Ako uchrániť investície do svojho tela (ne)sedením

ČÍTAŤ VIAC

STOLIČKA NESEDA A HISTORICKÝ MOMENT

ČÍTAŤ VIAC