> Referencie

Príbehy jednotlivcov

Igor Tóth, Generálny Riaditeľ O2 Slovakia

„Rovnováha medzi duševným a psychickým zdravím je veľmi dôležitá. Dáva to človeku balans,“ vysvetľuje Igor Tóth počas toho, ako sa zdvíha na kruhoch priamo v centrále O2, ktorá je bohatá na aktívny pohyb počas práce. 

„Akokoľvek môžeme byť šikovní a pracovať s hlavou, pokiaľ to nevyvažujeme športovou aktivitou, tak nám hlava degraduje,“ tvrdí generálny riaditeľ O2. Ako sám hovorí, líder necháva odtlačok na celej firme. Ak líder žije filozofiou pohybu a športom, tak to inšpiruje aj ostatných.

„Ak chce firma zavádzať kultúru pohybu do svojich kancelárii, na začiatku to bude veľmi ťažké, ale postupne, ak budú konzistentní a prezentovať tento životný štýl, tak na konci bude firma zdravšia, a úspešnejšia,“ hovorí Igor Tóth.

Nakoniec, keď sú zamestnanci zdraví, je pravdepodobnejšie, že budú spokojní so svojou prácou a budú mať pozitívny postoj k svojej práci, čo môže viesť k väčšej spokojnosti zákazníkov a lepšiemu zákazníckemu servisu. Stručne povedané, investovanie do zdravia zamestnancov je investíciou do úspechu podniku.

František Ivanko, Back end Developer, aiaibot

Nie som ten typ človeka, ktorý by stoličku využíval kvôli zdravotným problémom.
Avšak, pri sedení na bežnej kancelárskej stoličke často pocítim nepohodlie po dlhšom sedení.
Na stoličke Nesede mám možnosť meniť si polohy, čo mi pomáha cítiť sa menej stuhnutý a neposedný.
Láka ma jej dizajn s dubovými prvkami, avšak preferoval by som, keby bol dubový materiál použitý aj na sedadle.
Nesedu registrujem už dlhšie ale až možnosť vyskúšania v coworkovom priestore mi umožnila si ju obľúbiť a teraz ju vždy využívam, keď je k dispozícii.
Ak si v budúcnosti budem zariaďovať vlastnú kanceláriu, rozhodne si takúto stoličku zaobstarám.

anonym

Rozhodol som sa pre nesedu, pretože som uvažoval o svojom zdraví a pohodlí ako o investícií, ktorá predíde tabletkám. Od kedy nesedu používám vnímám výrazný pozitívny posun, bdelejší stav a zvýšenie miery vedomej sebareflexie polohy tela počas práce. 

anonym

Pre nesedu ma presvedčila idea, že neexistuje jedna ideálna poloha na sedenie. Celkovo cítim extrémny progress v produktivite a well-being. Oceňujem stabilitu pri drepe, možnosť sedieť v kľaku a reverzne s operadlom na hrudi.

Mgr. Markéta Papeschová

chtěla jsem dodatečně podat recenzi, židle je super! Měla jsem trochu obavy zda mi sedne, jelikož recenze na internetu od uživatelů téměř nejsou a naopak Nesedu lidé nabízejí v bazarech, což člověka odradí… Naštěstí se mé obavy nepotvrdily. Nesezení si každý den užívám a pracuje se hned lépe, když má člověk takovou krásnou oporu pro všechny své divotvorné polohy 😀 …A jako bonus, mají po práci děti kolotoč :))
 
Moc děkuji, ať se Vám daří!

Janka Jeschová

Neseda ma nadchla. Pre mna skutocne nenasilne „vychovna“ stolicka, ktora podporuje v sedeni rovno. Zaroven velmi stabilna, takze drepujem, klacim, sedim, skutocne to vyuzivam, a nemusim prilis mysliet na to, aby som pri zmene polohy nespadla. Opierka u mna tiez velmi oblubena. Dakujem vam Nesedovci za super pristup pri testovani a kupe.

Príbehy členov našej komunity NESEDÁCI

Môžete sa do nej pridať TU.

Tomas

Variabilita je top.
Častá a prirodzená zmena polohy pri sedení mi pomáha pri dlhých hodinách za stolom 😊

Jan

Pri 8+ hodin denne za notebookom je super zmenit polohu! #iloveneseda

Erich

Moja oblubena poloha, ktoru neumoznuju bezne stolicky. Napr. ked skusam svojich studentov, tak zaujmem takuto polohu 😃

Matej

Variabilita je top.
Ako programátor mám viac možností ako nesedieť…

Martin

Konečne sa sem pohodlne zmestím …

Príbehy firiem

Arval Slovakia

O2 Slovakia

CBRE

Pronea

Október 2015

Prvé prototypy 0.1 a 0.2

Pri vývoji produktu sme dbali na základné princípy ktoré definovali to, čo od produktu požadujeme. Základné pravidlo bola možnosť striedať viaceré pozície (ne)sedenia a tomu sa prispôsoboval dizajn. Prvé funkčné prototypy síce napĺňali požiadavku funkčnosti, ale nie estetiky. Bola to skôr hrôza…

Na obrázku máme ťažkú hlavu z toho, ako naše prototypy vyzerajú. Jedna vec je mať dobrú logiku, no druhá je aj požiadavka estetiky. Nemohli sme ísť s kožou na trh bez toho, aby sme dobrému nápadu nedali aj dobrý dizajn…

Google, Neseda a Rasťo Kulich

Pixel Federation, Neseda a Šimon Šicko

Pronea

Vyberte si tu pravú pre vás

ČiernaČierna
SiváSivá

Neseda stolička

Neseda Premium Silver

1199,00 
Biela OvečkaBiela Ovečka
Čierna GoldenČierna Golden
Jungle Green ZamatJungle Green Zamat
Ocean Blue ZamatOcean Blue Zamat
Sivá Eko-kožaSivá Eko-koža

Neseda stolička

Neseda Premium Golden

1399,00 
AntracitAntracit
ČiernaČierna

Neseda stolička

Neseda Stolička Standard

899,00 
Zobraziť všetky produkty