NESEDA pomáha spoločnosti Arval tvoriť kultúru pohybu na pracovisku!

Kultúra pohybu na pracovisku je dôležitá pre udržanie zdravia zamestnancov. Sedenie počas celého pracovného dňa má negatívne účinky na telo a spôsobuje rôzne zdravotné problémy. Preto je nevyhnutné, aby mali zamestnanci možnosť a podporu na aktívny pohyb aj počas pracovného času.

Spoločnosť Arval si uvedomuje túto potrebu a aktívne podporuje kultúru pohybu medzi svojimi zamestnancami.

Jedným z konkrétnych opatrení, ktoré implementovala, je využívanie našich stoličiek NESEDA a kľačadlá. Naše stoličky umožňujú zamestnancom sedieť v aktívnejšej polohe, ktorá podporuje správnu polohu tela a zároveň umožňuje pohyb a posilňovanie svalov.

Priamo v spoločnosti Arval sme urobili rozhovory so zamestnancami, ktorí naše stoličky používajú. Boli sme veľmi milo prekvapení z ich reakcii. Zamestnanci uviedli, že im NESEDA stoličky pomohli riešiť rôzne problémy s chrbtom, krížmi a napätými svalmi, ktoré vznikajú v dôsledku dlhého sedenia na konvenčných stoličkách.

Celý rozhovor v Arval si pozrite tu: 

Cesta k zdravému telu!

Používanie stoličiek NESEDA a kľačadiel im umožnilo udržiavať správnu polohu tela a zároveň aktívne zapájať svaly, čo prispieva k prevencii bolesti a nepohodlia spojených so sedavou prácou. Súčasne majú počas pracovného dňa k dispozícii kruhy či hrazdy, na ktorých sa môže efektívne natiahnuť.

Vytvorenie kultúry pohybu na pracovisku má množstvo výhod. Okrem zlepšenia zdravia zamestnancov tiež prispieva k zvýšeniu produktivity a kreativity.

Pohyb podporuje krvný obeh a dodáva energiu, čo má priaznivý vplyv na koncentráciu a výkonnosť. Zamestnanci, ktorí majú možnosť pohybu v rámci pracovného prostredia, sa cítia viac oživení a sú menej náchylní k únavnosti.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

NESEDA.com