NESEDA prichádza do Partizánskeho a mení pohľad na pohyb od detí po dospelých!

NESEDA prichádza do Partizánskeho a otvára dvere novým možnostiam aktívneho pohybu! Spoločnosť Pronea si uvedomuje dôležitosť pohybu nielen pre dospelých, ale aj pre deti. V snahe podporiť aktívny životný štýl vytvára prostredie, kde sa deti môžu hrať a učiť s využitím produktov od NESEDA. V Partizánskom sa nám aj za pomoci Ondreja Grenčíka z Pronea podaril otvoriť MOVO park plný kruhov či preliezok a hrázd.

„Chceme pomôcť mladým ľuďom získať reálne skúsenosti a zručnosti prostredníctvom kvalitného vzdelávania a podnetného prostredia. Preto som založil Pronea – pretože verím, že spoločne dokážeme Slovensko inšpirovať a priniesť zmenu. Dôležitý je však aj pohyb aby naše deti vyrastali v aktívnom prostredí. Preto som veľmi rád, že môžeme spolupracovať s Nesedou, hovorí jeden zo zakladateľov Pronea Ondrej Grenčík.

Ďakujeme priateľom aj partnerom za ďalší zrealizovaný projekt. Ondrej Grenčík, Laco Centar a ďalší v spolupráci s MOVO park teamom sa postarali o ďalšie – doslova komunitné centrum, v ktorom sa môžu schádzať a tráviť kvalitný spoločný čas všetky generácie (deti, rodičia i starí rodičia). Komunitné centrum Osemdesiatka, hneď pri Baťovských závodoch je miesto, ktoré poskytuje kultúru, zábavu, jedlo a pohyb na jednom mieste

Pozrite si video priamo z Partizánskeho, kde Ondrej hovorí o spolupráci s NESEDOU:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

NESEDA.com